reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Fallout oyunu App Store’daki yerini aldı

E3 2015’te resmen duyurulan Fallout 4, oyun gündemine bomba gibi oturmuş durumda ve herkes bu oyunla ilgili düşüncelerini dile getiriyor. Ancak sunumda sessiz sedasız duyurulan ve duyurulduğu anda yayınlanan mobil oyun Fallout Shelter‘ın abisi Fallout 4‘ten geri kalır yanı yok. Eğlenceli oynanışıyla saatlerinizi telefon başında geçirmenize neden olabilen Fallout Shelter, renkli grafikleriyle de dikkat çekiyor.

Oyunda amacımız nükleer felaket sonrası hayatta kalma mücadelesi veren insanları kuracağımız yeraltı şehrinde mutlu bir şekilde yaşatmak. Bunun için yer altında insanlara gerekecek olan her türlü tesisi kurmalı, bu tesislerde çalışacak kişileri görevlendirmeli ve insanların isteklerine yanıt vermeliyiz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek olan olası saldırılara karşı da önlemimizi almamız gerek. Tabii devamlı olarak yeraltında yaşamak da mümkün değil. Bazı zamanlarda şehrimizde yaşayan kişilerden bazılarını görevlendirerek dışarı çıkarıyor ve yeni yerler keşfetmesini veya erzak toplamasını sağlıyoruz.

Ücretsiz olarak indirilebilen oyunda hızlı ilerlemeyi sağlayacak bazı oyun içi satın alımlar mevcut. Ancak yeterince uğraşıldığı takdirde bu satın alımları yapmaya gerek kalmadan istenen yapıları kurmak mümkün oluyor. iOS için yayınlanan yapımın maalesef Android sürümü bulunmuyor. Oyunun hem iPhone hem de iPad de oynanabildiğini de belirtelim.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 200 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR