reklamı kapat

POPÜLER

Toyota’nın gözdesi C-HR’a modifiye modası devam ediyor: C-HR Kuhl-racing

Toyota’nın satışlarıyla yüzünü güldüren modeli C-HR resmi geliştirme ekibinin yanı sıra yerel tasarımcıların da dikkatini çekmeyi başardı.

Toyota’nın yeni nesil hibrit teknolojisiyle birlikte kullanıcılarla buluşturduğu crossover modeli C-HR, kullanıcıların yanı sıra yerel üreticilerin de dikkatini çekmeyi başarmış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Toyota’nın performans departmanı TRD (Toyota Racing Development) ve Modellista ekiplerinin C-HR üzerinde yaptıkları modifikasyon geliştirmelerinin ardından şimdi de Japonya’nın en önemli custom garajlarından birisi olan Kuhl-racing, C-HR için geliştirdiği tasarımların ilk adımlarını kullanıcıların beğenisine sundu.

toyotachrkhul2
Geçtiğimiz yıllarda Nissan GT-R, Toyota GT86 ve Prius gibi modeller üzerinde çalışmalar geliştiren Kuhl-racing ekibinin bu seferki hedefi C-HR oldu. Tasarımı gereği modifikasyona fazlasıyla yakın gözüken C-HR üzerinde gövde modifikasyonu yapan ekibin projesinde ön spoiler, yan gövde eklentileri, arka difizör ve spoiler gibi elemanlar yer alıyor. Gövde modifiyesine ek olarak aracın yükseklik değerlerinde de azalmaya giden Kuhl-racing ekibinin lastikler ve süspansiyonlar üzerinde yaptığı gelişmelerde göze çarpan yenilikler arasında. Projenin halen geliştirme sürecinde olduklarını belirten Kuhl-racing ekibi, 2017 içerisinde tamamlanacağının bilgisini verdi. Kuhl-racing ekibinin diğer çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.