reklamı kapat

POPÜLER

TP-LINK Neffos

TP-LINK akıllı telefon pazarına giriyor

TP-LINK, akıllı telefon pazarına giriş yapacağını duyurdu. İlk akıllı telefonu Neffos’u satışa sunmaya hazırlanan TP-LINK akıllı telefonuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

TP-LINK başkanı Jeffrey Chao, Neffos’u geliştirmekteki esas niyetlerinin, insanlar ile cihazlar arasında sorunsuz bir bağlantı kurarak benzersiz bir dijital deneyim yaratmak olduğunu belirtti. Gerçek bir akıllı telefonun hem kullanıcıların teknolojiden keyif almalarını sağlayabileceğine hem de bilgi patlamasının yaşandığı bir çağda kullanıcılara rahat bir yaşam tarzı sunabileceğine inandıklarını söyleyen Chao, akıllı telefonun kullanıcılar için yalnızca bir araç olmaktan çıkıp kendilerini yansıtabilecekleri bir moda ikonu olabileceğini dile getirdi. Gelecekte kullanıcılar için ilgili cihazları otomatik olarak etkinleştirmek ve kontrol etmek amacıyla farklı ortamlarda akıllı tanımlama yeteneği oluşturmak istediklerini söyleyen Chao akıllı telefonları aracılığıyla kullanıcılar, evde bulunan cihazlarına daha yakın bir bağlantı elde edeceklerini ifade etti.

TP-LINK’in ilk akıllı telefonu Neffos, şubat ayında dünya genelinde piyasaya sunulacak. Telefonun ne gibi özelliklere sahip olacağı şu an için bilinmiyor.

YORUMLAR