reklamı kapat

POPÜLER

Badland 2

Mobil platformun sevilen oyunu BADLAND 2 iOS için yayında

Mobil platformun sevilen oyunlarından BADLAND’in ikinci oyunu BADLAND 2 iOS için indirmeye sunuldu. Apple’ın Yılın Oyunu ödülünü kazanan macera oyunu BADLAND’in devamı niteliğindeki oyun yine yaratıcı tuzaklar, bulmacalar ve engellerle dolu fantastik bir dünyada geçiyor.

Oyuncuların elle çizilmiş dünyada sıvılar, alev makineleri, buzlar, magma, su ve volumetrik yakıcı ışık gibi yeni elementlerden kaçınarak hayatta kalması gerekiyor. Güvenliğe giden yolda yuvarlanan karakterinizle ölümcül yarıklardan düşeceğiniz, istediğiniz yöne uçup farklı yüzeylerde zıplayarak ilerleyeceğiniz Badland 2’de online yarışmalar da yer alıyor. Eş zamanlı olmayan üç tip online etkinlikte arkadaşlarınıza ve diğer kullanıcılara da meydan okumak mümkün.

Game Center ve iCloud desteğine de sahip olan oyun, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için 3D Touch desteği de sunuyor. Çok sayıda yeni özelliğin ve zekice hazırlanmış bölümlerin yer aldığı BADLAND 2’nin şu an için sadece iOS uygulamasının yayınlandığını belirtmekte yarar var. BADLAND 2’nin Android platformuna ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

  • Fiyat 12,99 TL
  • Boyut 125 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR