reklamı kapat

POPÜLER

eyeliner

Trafik kazasında bozulmayan makyajı öven, “yok artık!” dedirten yorum

Çok ilginç hikayelerin ortaya çıktığı sosyal medya gönderilerine bir yenisi daha eklendi.

“@guadalahari” isimli bir Twitter kullanıcısı, kadın bir müşterinin sekiz ay önce bir trafik kazasından sağ kurtulduktan sonra kullandığı Kat Von D Beauty markalı makyaj malzemesine fotoğraflı bir yorumda bulunduğunu paylaştı. Suya dayanıklı eyeliner aramak için internette gezinirken karşılaştığı olayı esprili bir şekilde yorumlayan gönderideki ilgili açıklama ise şöyle: “Bu ürün harika. 88.5 km/h hızla gelen bir aracın arabamla birlikte bana çarpması sonucu 8 saat acil serviste kaldım. Yüzümdeki rimel gibi diğer her şey hastaneye kaldırılırken ağlamaktan silindi. Ama dövme eyeliner’ım değil. Sizin için bir resim yolluyorum. Bu ürün çok uzun kalıyor ve her durumda harika gözüküyor. Bir daha başka alternatifler aramayacağım.

Marka, aylar sonra yorumu fark etti

600 bin beğeniden sonra popüler gönderiler arasına giren post’a yorumu yapan kadından yanıt geldi. İyi bir ürün bulduysanız bunu paylaşmalısınız tweet’ini atan kadın, aynı zamanda bazı Twitter kullanıcılarının da eleştirilerine maruz kaldı. Fotoğrafı adli kanıt amaçlı çektiğini söyleyen “@catsandcusswrds” isimli kullanıcının arkasında ise benzer olayları yaşamış başka kadınlar vardı. Bisikletten uçarak yaralanan “@MadeleineDunne” isimli kullanıcı, yine bozulmayan aynı marka eyeliner’ını gönderiye yorum olarak paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“@MageePaige” isimli diğer bir kullanıcı ise hastanede geçirdiği o anla birlikte hiçbir şey olmamış gibi duran eyeliner’lı resmini yollayarak eleştiriler karşısında yorumu yapan kadının yanında oldu. Popüler gönderiden sonra eyeliner’ın üreticisi Kat Von D Beauty, ilgili yorumdan bahsederek ürünün tanıtımını yapmayı sürdürdü. Gelen bazı yorumlar ise birkaç kullanıcının ismi kazalarla anılan eyeliner’ın uğursuz olduğuna inandığını gösteriyor.