reklamı kapat

POPÜLER

Tüm amiral gemilerini gölgede bırakacak telefon: Symetium [Video]

Akıllı telefon pazarı son zamanlarda iyice Apple-Samsung eksenine kaysa da yepyeni bir üretici çıktı ve bu ezberi bozabilecek bir cihazla geldi. Symetium isimli akıllı telefon, zirveyi zorlamak için tüm donanıma sahip.

Akıllı telefonum güçlü özelliklere sahip olsun ama şık da görünsün, kamera ve pil performası yüksek olsun ama kalın da olmasın diyorsanız Symetium tüm bu isteklerinize cevap verebilecek kalitede. Full HD çözünürlüklü 5 inç OLED ekran, Snapdragon 820 işlemci, 6 GB RAM, 24 MP kamera, 256 GB hafıza seçeneği ve 4.000 mAh pil gibi özelliklerden bahsediyoruz. Tüm bunlara rağmen Symetium yalnızca 150 gr ağırlığında ve sadece 6 mm kalınlığında. Evet, iPhone 6’dan daha ince. Üstelik Symetium bu narin görünümünün yanında suya ve toza karşı da dayanıklı. Android 6.0 Marshmallow üzerine kurulu olmakla birlikte cihaz kendi işletim sistemi SymetiumOS’i kullanıyor.

wn73rdvg2coqobsnd7ga
Indiegogo’da henüz boy göstermeye başlayan cihaz hedeflediği fonu elde ederse piyasayı altüst etmek için her şeye sahip. Cihaz hakkında daha fazla bilgi almak ve destek olmak için Indiegogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Tüm amiral gemilerini gölgede bırakacak telefon: Symetium [Video]” için 4 cevap

 1. Ümran Tiryaki dedi ki:

  3.700 küsüre satabilirlerse iyi bari. lan 3 bine biner gezerim ben…
  ,

 2. ozzoname dedi ki:

  En iyi donanım olabilir ama yine andriod var sistemde. Apple donanımın yanında sağlam bi işletim sistemiyle gekliyor.

 3. Savaş YILDIRIM dedi ki:

  Android aslında iOS’dan daha kaliteli ve dayanıklı bir işletim sistemidir. Her firma (Samsung, HTC, v.s.) Kendi launcherlarını yapıyor ve kendilerine göre cache kullanıyorlar. Sistemi yavaşlatan, hatalara sebebiyet veren, güncellemeleri geciktiren veya yüklemeyen bu firmalardır. bir OSx hayranı olsam da, androidin de hakkını yememek lazım 🙂

 4. hoayda dedi ki:

  Eee kullanmasın o zaman? Nexusta pure android olmasına rağmen o bile yeterli tatmin duygusunu vermiyor. Sizin söylediğiniz dayanıklılıktan eserin e si yok zaten. Google bu işi OEM lere bıraktığı sürece bu böyle leş olmaya devam edecek ve 4 çekirdekten aşağısı kurtarmayacak. Kimsenin yüzüne bakmadığı Lumia lar bile piyasadaki çoğu amiral gemisi diye tabir edilen android cihazlardan daha kararlı çalışmakta.