reklamı kapat

POPÜLER

Tüm amiral gemilerini gölgede bırakacak telefon: Symetium [Video]

Akıllı telefon pazarı son zamanlarda iyice Apple-Samsung eksenine kaysa da yepyeni bir üretici çıktı ve bu ezberi bozabilecek bir cihazla geldi. Symetium isimli akıllı telefon, zirveyi zorlamak için tüm donanıma sahip.

Akıllı telefonum güçlü özelliklere sahip olsun ama şık da görünsün, kamera ve pil performası yüksek olsun ama kalın da olmasın diyorsanız Symetium tüm bu isteklerinize cevap verebilecek kalitede. Full HD çözünürlüklü 5 inç OLED ekran, Snapdragon 820 işlemci, 6 GB RAM, 24 MP kamera, 256 GB hafıza seçeneği ve 4.000 mAh pil gibi özelliklerden bahsediyoruz. Tüm bunlara rağmen Symetium yalnızca 150 gr ağırlığında ve sadece 6 mm kalınlığında. Evet, iPhone 6’dan daha ince. Üstelik Symetium bu narin görünümünün yanında suya ve toza karşı da dayanıklı. Android 6.0 Marshmallow üzerine kurulu olmakla birlikte cihaz kendi işletim sistemi SymetiumOS’i kullanıyor.

wn73rdvg2coqobsnd7ga
Indiegogo’da henüz boy göstermeye başlayan cihaz hedeflediği fonu elde ederse piyasayı altüst etmek için her şeye sahip. Cihaz hakkında daha fazla bilgi almak ve destek olmak için Indiegogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.