reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi POCO Launcher 2.0

Tüm Android cihazlar için POCO Launcher 2.0 çıktı [İndir]

Xiaomi Pocophone F1 için hazırlanan ve diğer Android cihazlarda da kullanılabilen POCO Launcher, 2.0 sürümüyle beta olarak indirmeye açıldı.

Güçlü Snapdragon 845 işlemcisi ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Pocophone F1, kutusundan POCO Launcher ile çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda tüm Android telefonlar için kullanıma sunulan beğenilen launcher, şimdi güncellenen 2.0 sürümüyle kullanımda. Yeni sürümü tanıtmak adına yukarıda izleyebileceğiniz videoyu yayımlayan firma, beta sürecine herkesi davet ediyor. Direkt olarak buradan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Launcher 2.0, daha çok tasarım ve görsellik açısından değişiklikler taşıyor. Daha pürüzsüz bir deneyim sunan 2.0 sürümü, şeffaf arka plan desteğini getiriyor. Birçok kalemde geniş özelleştirme seçeneklerine sahip arayüz, “karanlık mod / koyu arayüz modu” seçeneği de bünyesinde barındırıyor. Genel olarak uygulamaları otomatik şekilde gruplayabilen uygulama, özellikle hızlı çalışmasıyla beğeni topluyor. Güvenli olmasıyla da öne çıkan POCO Launcher, Android 5.0 ve üzerindeki akıllı telefonlarda stok Android benzeri bir deneyim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO Launcher 2.0 şans verilmesi gereken arayüzlerden

Ürün gamını devamlı olarak büyüten firma, gördüğünüz üzere yazılım tarafında da boş durmuyor. Şu sıralar MIUI 11 üzerinde de aktif olarak çalışan firma, süreçte bazı eleştiriler de almıyor değil. Kullanıcılar özellikle arayüzdeki reklamlardan hiç memnun değil. Cihazların fiyatını düşük tutmak adına reklam alan firma, bunu değiştirmek için de çalışıyor. Yeni MIUI sürümlerinde reklamların ciddi şekilde azaltılacağı belirtiliyor.