reklamı kapat

POPÜLER

Devcon

Apple platformu FileMaker, DevCon ile ilk kez İstanbul’da

Apple‘ın geliştirdiği işyeri inovasyon platformlarından birisi olan FileMaker iş dünyasındaki dijital dönüşüme DevCon ile devam ediyor.

Dünya gelişen dijitalleşmeyle beraber farklı bir dünyaya doğru evriliyor. FileMaker ise bu dijital dünyadaki platformlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Yıllardır etkinliklerle insanlara ulaşan FileMaker DevCon,  geliştiricilerin özel uygulamalar oluşturmasına olanak sağlayan bir etkinlik olarak biliniyor. İş dünyasındaki dijital dönüşüm, no-code/zero-code türü uygulamalar ile devam ediyor. Apple’ın geliştirdiği işyeri inovasyon platformu olan FileMaker da bu uygulamalardan biri. Kod yazmadan süreçlerinizi yönetmenize ve ERP/CRM sistemleri kurmanıza olanak sağladığı gibi profesyonel kullanıcılar için sunduğu entegrasyon, script dili ve diğer araçlarla daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Böylelikle geliştirme süreçlerinizde size bir yol göstermiş oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birçok eğitim de bu FileMaker DevCon etkinliğinde

FileMaker her yıl Apple’ın desteği ile dünyanın pek çok şehrinde geliştirici konferansları düzenliyor ve tıpkı Google’ın geliştirici grupları GDG’ler gibi, konuşmacılar ve katılımcıları bir araya getiriyor. DevCon adı altında bu yıl Türkiye’de düzenlenecek olan etkinliğe İstanbul ev sahipliği yapacak. İstanbul’daki etkinlik için bu yıl FileMaker Türkiye çözüm ortağı Cabitaş Mühendislik ev sahipliğinde gerçekleşecek. Toplamda 6 kıta 17 farklı ülkeden konuşmacı ve katılımcılar ile gerçekleşecek olan etkinlik yalnızca konuşmalar ile geçmeyecek, aynı zamanda iş modelleri, networking ve iş fırsatları da sunulacak. 22-23 Haziran’da Elite World Asya Hotel’de iki gün boyunca sürecek olan etkinlikte ayrıca Sketch lisans çekilişi ve çeşitli aktiviteler de olacak.

Bu etkinliğe katıldığınızda dünyanın dört bir yanından gelen konuşmacı ve katılımcılarla profesyonel iş ağınızı genişletme fırsatı yakalarken aynı zamanda Web servis entegrasyonları, iPhone ve iPad mobil uygulama geliştirme ve Bundle çözümleri ile iş modeli oluşturma gibi 6 başlık altında eğitimlere katılabilirsiniz. Birçok ülkeden katılımcı olacağı için etkinlikte simültane tercüme de hazır bulundurulacak. 22-23 Haziran’da gerçekleştirilecek etkinliğe 20 Haziran gününe kadar buradaki formu doldurmanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Apple Mac Pro ve Pro Display XDR monitör