reklamı kapat

POPÜLER

Chery

Tüm Chery modellerinde yüzde 0 faizli kredi kampanyası

Dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan Chery, kasım ayında müşterilerine çok avantajlı kredi ve indirim fırsatları sunuyor.

Bu konuda firma şunları aktardı:Chery’nin 20 yılı aşkın teknolojik birikimi ve üstün hizmet becerisiyle Türkiye’de çok sayıda yenilik sunan, yüksek verimlilik sağlayan ve 1.6 litrelik turbo benzinli 183 HP’lik motorla birlikte 7 ileri DCT çift kavramalı otomatik şanzımana sahip SUV modelleri OMODA 5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO’da özel indirim ve finansman olanakları sağlanıyor. Genç, yeni, göz alıcı ve iddialı tasarımına ek olarak zengin ekipmanıyla üç farklı donanım seviyesinde sunulan OMODA 5’i satın almak isteyenler, 250 bin TL için 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi olanaklarından faydalanabiliyor. Küresel teknik standartlar doğrultusunda en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran “segmentinin en çekicisi” TIGGO 7 Pro modelinde 250 bin TL’ye 12 vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı yer alıyor. Chery’nin başarıya ve kaliteli yaşama odaklanmış müşterilere yönelik, 7 koltuklu, büyük hacimli SUV modeli TIGGO 8 PRO’ya sahip olmak isteyenler ise 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi imkânlarından yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üstün tasarım, konfor ve teknolojik özelliklere sahip yeni bir Chery modeline sahip olan kullanıcılara ise ilk yakıtları hediye ediliyor. Kamu çalışanları ve KOBİ’lere özel indirim! Kasım ayı boyunca kamu çalışanları ve KOBİ’lere özel 65 bin TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Üstün özellikleriyle kullanıcı beklentilerini karşılayan OMODA5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO modelleri, Chery Türkiye tarafından sunulan 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garantiyle de dikkatleri çekiyor. Chery Türkiye, kasım ayında avantajlı fiyatlar ve finansman fırsatlarıyla yeni bir Chery modeline sahip olmak isteyen tüketicileri showroomlarına davet ediyor.”

Chery Türkiye yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli