reklamı kapat

POPÜLER

Türk Telekom

Türk Telekom faiz sıfırlama kampanyası

Türk Telekom Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na desteği devam ediyor. Bu kapsamda başlatılan “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası ile 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterilerin geçmişe dönük tüm borçlarının faizleri siliniyor.

Geçmişe dönük borcu olan müşterileri için büyük bir avantaj içeren kampanya başlattıldı. Türkiye’nin enflasyonla mücadelesine de önemli bir kaktı yapacak “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası ile; 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu bulunup yasal takipte olan Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri yüzde 100 faiz indirimi fırsatından faydalanacaklar. Ödeme zorluğu içinde bulunan borçlulara kolaylık sağlanması amacıyla düzenlenen kampanya 31 Aralık 2018’e kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri borçlarını faizsiz ödeyebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya için başvuru yerleri

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Türk Telekom ofis ya da bayileri, PTT ofisleri, anlaşmalı banka gişeleri ve anlaşmalı banka web sayfalarından ödeme yaparak “Faizleri Sıfırlıyoruz”kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlardan faydalanacaklar.

İlginizi çekebilir

Instagram’dan YouTube rakip uygulama: IGTV