reklamı kapat

POPÜLER

Türk Telekom Mobile, Almanya’nın yeni GSM operatörü oldu [Video]

Türk Telekom, Türk Telekom Mobile ismiyle Almanya GSM pazarında hizmet vermeye başladı. 2 Ağustos’tan itibaren hizmete giren yeni operatör ile Türk Telekom, Almanya’daki Türk vatandaşlarını uygun fiyatlı tarifeler üzerinden konuşturmayı hedefliyor. Cem Yılmaz’ın yer aldığı eğlenceli reklam filmiyle ilgi çeken Türk Telekom Mobile, müşterilerini Almanya ve Türkiye arasında uluslararası dolaşım ve diğer uluslararası bağlantı ücretleri olmaksızın, cazip fiyatlarla konuşturacak ve internet servislerinden yararlandıracak.

Türk Telekom Mobile projesi, Münih’teki O2 binasında düzenlenen bir basın etkinliği ile tanıtıldı. Telefónica Germany ve Türk Telekom şirketlerinin ortak çalışması ile hizmete giren yeni proje Almanya’da O2, Türkiye’de ise Avea altyapısını kullanacak. Almanya’da satışa sunulacak olan yeni kartlarla Türkiye’yi cazip fiyatlarla arayacak olan kullanıcılar, Türkiye’ye geldiklerinde ise yeni SIM karta geçmek zorunda kalmayacak; aynı SIM’le Türkiye’de de uygun fiyatlarla konuşmaya devam edebilecek. Türk Telekom, yeni mobil operatörünün Almanya’da yaşayan 3 milyon Türk kullanıcının ve Türkiye’yle Almanya arası sık seyahat eden ve ticari ilişkileri bulunan kullanıcıların ilgisini çekeceğini ön görüyor.

Sadece yurt dışı aramalarını değil, data kullanımını ve katma değerli hizmetleri de kapsamına alan Türk Telekom Mobile, Futbol Paketi ile Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig maçlarının özet görüntülerini ve TTNET WiFi üzerinden internete erişim hizmeti de sunuyor. Türk Telekom Mobile kullanıcıları, Almanya ve Türkiye’deki ev ve iş telefonları, Türk Telekom Mobile, O2 ve Avea numaralarını dakikası 5 cent’e arayabiliyor. Bu numaralara gönderilecek SMS’ler de 5 cent’ten ücretlendiriliyor.

Türk Telekom Mobile’ın sunduğu fiyat tarifesi şöyle:
Türk Telekom Mobile

Cem Ylımaz’lı yeni reklam filmi de hemen aşağıda