reklamı kapat

POPÜLER

murat erkan

Turkcell Superonline ve Joygame işbirliği başladı

Türkiye’de gittikçe büyüyen oyun pazarına Turkcell Superonline da dahil oldu. Geçtiğimiz cuma günü Joygame ile yaptığı işbirliğini duyuran şirket, oyuncular için özel bir portal da hazırladı.

Joygame dijital eğlence platformu ile el sıkışan Turkcell Superonline, kurduğu Superplay isimli platform üzerinden oyunseverlere hizmet verecek. Joygame ve Superonline müşterileri için özel kampanyalar barındıracak olan bu platformun ilk üyesi ise GOLEY oldu.

Goley
Seslendirmelerine kadar Türkçe olan futbol oyunu GOLEY’in spikerliğini ünlü futbol spikeri Sabri Ugan yapıyor. MMO (devasa çoklu oyunculu çevrimiçi) olan oyun pek çok ünlü oyuncunun tasarımını da bünyesinde barındırıyor. Bunların yanı sıra futbolcular gol attıklarında sergiledikleri sevinç gösterileriyle de sempati topluyor. Ücretisiz oynayabileceğiniz bu oyunda özel yetenek kazandıran ekipmanlar, onlarca kulüp arması, pek çok stadyum çeşidi ve daha fazlası bulunuyor.

murat erkan
Oyun içi satın alımların olduğu oyunda Superplay kampanyası ile müşterilere 12 ay boyunca ayda 3 TL’ye 150 TL değerinde GOLEY hediye kuponu alma hakkı sunuluyor. Joygame işbirliği ile çok da uzak olmadığı oyun dünyasına bir adım daha yaklaşan Turkcell Superonline, bu pazarda kalıcı olmayı planladığını da açıkladı. Yani Goley için sadece başlangıç diyebiliriz.

YORUMLAR