reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Superonline’dan evlere 1000 Mbit/s internet

2004 yılından beri bir Turkcell iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren Superonline, bundan böyle adının başına Turkcell’i de alarak Turkcell Superonline adıyla kullanıcılara hizmet verecek. Superonline’ın yeni adını duyurmak için yapılan etkinlikte evlere kadar sunulan 1000 Mbit’lik fiber internet hizmeti de tanıtıldı. Turkcell Superonline’ın yeni internet hızı, Türkiye’yi dünyada bu hızı sunan ilk beş ülke arasına da soktu.

2007’de hizmet vermeye başlayan fiber internet servisiyle 72 ilde, 25 bin kilometreyi aşan bir altyapıya ulaşan Turkcell Superonline, sayıları 700 bine yaklaşan ev ve iş yerine fiber optik internet ulaştırıyor. Son üç yılda toplam 1,4 milyar dolar yatırım yapan şirket ulaştığı kullanıcı sayısını kısa zaman içinde 1 milyona çıkarmayı hedefliyor. Etkinlikte duyurulan bir diğer gelişme ise artık Turkcell Superonline’ın sunduğu fiber internet paketlerinin en düşük hızının 10 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkarılacağının açıklanması oldu.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Turkcell Superonline’dan evlere 1000 Mbit/s internet” için 8 cevap

 1. Alec dedi ki:

  Heryere hizmet vermedikten sonra isterlerse 1 gb internet hizmeti sunsunlar hiç bir işe yaramaz sadece belirli kesimlere hizmet eden bir zihniyet içersindeler.

 2. Tarık dedi ki:

  Belirli kesim diyor,oralara plot bölge denir,öyle herşey zank diye olmuyor işte.

  Arkadaş banlamıyorum ki ben,hizmet vermezler yok hız düşük yok fiyat pahalı falan feşmekân,hizmet gelincede yakınırsınız yok öyle yok böyle diye !

 3. doğuş dedi ki:

  Her yerde veren ttnet çok başarılı mı? Benim mahalleme gelmese de giden yerlerde en azından adam akıllı bir hizmet olması çok iyi bir durum. Ki zamanla yayılacaktır tabii ttnet böyle saymaya devam ederse

 4. onur dedi ki:

  Bizim buraya halen döşeniyormuş. Tamamlandığı gün geçecem. İlallah ettirdi ttnet.

 5. eyitim dedi ki:

  kara mizah işte, sitelere erişimleri yasaklayıp hızı arttırmak…

 6. sivainai dedi ki:

  mavra bunlar

 7. aliöz dedi ki:

  avrupa ve amerika ülkelerinde internet kullanımı ücrtetsizken türkiyede internet kulanımı ücretli iken türkiye avrupa birligine nasıl girmeye çalışıyor

 8. mehnur dedi ki:

  Turkcell Superonline bağlatabilmek için bir elemanlar bir sürü vaatte bulundular. Beni manan ve maddi olarak mağdur ettiler. Örneğin TTNeti biz iptal edeceğiz eğer faturası gelirse biz ödeyeceğiz dediler ödemediler 350 TL ödemek zorunda kaldım. sabit telefonu iptal ettirmemişler ona ayrı fatura ödedim kendim kestirdim bu sefer bağlama işini yapmamışlar. Tanıtıma gelen elemanların sözüne kimse kanmasın.