reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Superonline‘dan AKK’sız fiber internet

Yoğun internet kullananların belki de en büyük sıkıntılarından biri AKK (Adil Kullanım Koşulu) uygulaması. Turkcell bu soruna fiber internette yeni bir dönem başlatarak son veriyor.

Turkcell, Superonline Platin Paket ile fiberde tüm limitleri kaldırıyor ve pakette herhangi bir AKK uygulaması bulunmuyor. 25 megabit hızındaki paketin aylık bedeli ise 89 TL. Turkcell Superonline’ın net fiyat uygulaması fiber platin paketler için de geçerli, hızı düşmeyen paketlerde fatura internet kullandıkça artmıyor ve aynı kalıyor.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün konuyla ilgili olarak: “İnternet kullanımında belirli bir limit aşımından sonra hızı yavaşlatan Adil Kullanım Koşul uygulaması 2018 sonunda tamamen ortadan kalkacak. Turkcell olarak abonelerimizin ev internetinde limitlere takılmadan ihtiyacını karşılamak için 2018 yılını beklemeden AKK olmayan fiber platin paketlerimizi çıkarma kararı aldık. Ay boyunca fiber hızınızın düşmediği Platin Paketler ile abonelerimize yüksek kaliteli internette dolaşma imkanı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.