reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell TurkcellNum8 ile çocuklar takipte

Kesilemeyen ve çıkartılamayan bir çelik kayışa sahip olan TurkcellNum8, GPS özelliği gösteriyor. İki taraflı işleyebilen bir sisteme sahip olan TurkcellNum8, ebeveynlerin çocuklarının nerede olduklarını sorgulayabilmelerinin yanında, harita üzerinde anlık izleme yapabilmelerine de olanak tanıyor. Çocukları, tanımlanan güvenli alanın dışına çıktığında SMS veya e-posta ile uyarılan ebeveynler güvenlik kilidi ile saati çıkartabiliyorlarken, saat kontrol dışı bir şekilde çıkartılırsa, bir uyarı mesajıyla karşılaşıyorlar.
turkcell-num8-2TURKCELLNUM8 SERVİSİ
Hafifliğiyle rahat bir kullanım sunan TurkcellNum8, üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Siyah, pembe ve mavi renkli tasarımlarla Turkcell İletişim Merkezleri’nde kullanıcılarla buluşan TurkcellNum8, ayrıca TurkcellNum8 servisi ile de ücretsiz bir kullanım sunuyor. TurkcellNum8’e sınırsız TurkcellNum8 servisiyle birlikte ayda 39 TL’ye 24 ay taksit imkanıyla sahip olabilecek olan kullanıcılar, ayrıca GPS sistemlerinin kullanımı için ise herhangi bir ekstra ücret ödemeyecekler. Ürün ve servisi ayrı ayrı almak isteyen kullanıcılar ise, cihaz için 120 dolar karşılığı TL, servis içinse 12 ay boyunca sadece 29 TL veri ücreti ödeyerek bu fırsata sahip olabilecekler.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Turkcell TurkcellNum8 ile çocuklar takipte” için bir cevap

  1. melis dedi ki:

    Turcell ben bu saatlerden istiyorum ama hıç biyerde yok lutfen bu konuda bi açıklama yaparsanız nezaman çıkıcak ki çalışanlarınız bile bu cihazdan bi haberler