reklamı kapat

POPÜLER

turkcell

Turkcell’den kadınların ihtiyaçlarına yönelik uygulama: SiM

Turkcell, kadınlara yönelik geliştirdiği SiM isimli uygulamayı iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sundu. Kadınların ihtiyaç duyduğu konularda güvenilir ve faydalı bilgiler içeren uygulamayı tüm operatör kullanıcıları faydalanabiliyor.

Tülin Şahin’den sadece uygulamaya özel ipuçları ve sevilen markalardan özel alışveriş fırsatları da sağlayan SiM, çocuk gelişimine dair en çok merak edilen konularda uzmanlardan bilgilerle annelere rehber olmayı hedefliyor. Turkcell aboneleri, SiM’de yer alan tüm içerikleri ve videoları internet paketlerinden yemeden özgürce izleyebiliyor. SiM’de yer alan “Benim İçin” bölümünde, Tülin Şahin’den sağlıklı saçlar için bilgiler, uygulamalı günlük makyaj önerileri, moda, sağlıklı beslenme ve cilt bakımıyla ilgili tüyolar yer alıyor. “Çocuğum için” bölümünde ise anneler; Pedagoji Derneği’nden onaylı içeriklerle çocuk gelişimi hakkında pratik bilgiler ve çocukların seveceği yemek tarifleriyle buluşuyor. Kadınlar ayrıca Loreal, Koçtaş, Lidyana, Pakolino, Mustela, E-Bebek ve Memorial Hastanesi’nden uzmanların hazırladığı içeriklerle kendilerine ve ailelerine iyi gelecek öneriler elde edebiliyor.

Kadınların akıllı telefon uygulaması SiM’in en eğlenceli bölümlerinden birisi de “Pohpohla Beni”. ‘Pohpohla Beni’ tuşu ile SiM, kadınlara istedikleri her an tek bir tıkla iltifat ediyor. Süsle-Paylaş fonksiyonu ile fotoğraf süsleme ve albüm yapma seçeneklerinin de bulunduğu uygulama ile kadınlar çocuklarının bilgilerini arşivleyebiliyor, bebeklerin boy-kilo detayını girerek büyüme hızlarını takip edebiliyor. Uygulamanın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamındaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz.