reklamı kapat

POPÜLER

BMW iX3
BMW iX3

Türkiye fiyatı açıklanan elektrikli BMW iX3 ve öne çıkan özellikleri

BMW tamamen elektrikli SAV otomobili yeni BMW iX3 modelini satışa sunuyor. Nisan ayında satışa sunulacağı açıklanan model yüksek performans ile verimliliği buluşturuyor. Şu anda ön siparişle satışa sunulan yeni BMW iX3’ü satın alan kullanıcılar BMW i Wallbox’tan ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Kullanıcılar BMW i Wallbox sayesinde otomobillerini hızlı bir sürede şarj edebiliyor.

Yeni BMW iX3’ün performansına bakıldığında aracın 286 beygirlik güce ve 400 Nm torka sahip olduğunu görüyoruz. Araç saatte 100 kilometre hıza 6,8 saniyede ulaşıyor.  Yeni BMW iX3, hızlı şarj istasyonlarında 10 dakikada yaklaşık 100 kilometrelik bir menzil sunuyor, araç yalnızca 34 dakikada pillerini yüzde 80 oranında şarj ediyor.

Yeni BMW iX3 performansıyla birlikte standart donanım seçeneğiyle de dikkat çekiyor. LED farlar, otomatik klima/3 bölgeli, ısıtmalı ön koltuklar, akustik koruma, otomatik açılır bagaj kapağı, panoramik cam tavan, BMW Live Cockpit Professional, sürüş asistanı Professional, akıllı telefon arayüzü, kablosuz Şarj/Bağlantı Sistemi, park asistanı, Harman/Kardon ses sistemi ve BMW IconicSounds Electric gibi donanımlar standart olarak sunuluyor. BMW i’ye özel böbrek ızgaralarının kafese benzer yapısı ve yatay olarak düzenlenen parçaları araca ayrı bir hava katıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW iX3 modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

Konsolun merkezinde yer alan BMW iX3 ambleminin yanı sıra, kontrol ekranındaki göstergeler ve kadranlar da dikkat çekiyor. 40:20:40 oranında katlanabilen koltuklar sayesinde iX3 geniş bir iç mekan sunuyor. Yeni iX3, 870.000 TL’lik başlangıç fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Yazının da başında belirttiğimiz gibi aracın teslimatı nisan ayında başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde karşımıza çıkan en şirin elektrikli