reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi

2020 başarısı; Mitsubishi L200 Türkiye’de birinciliğini korudu

Temsa Motorlu Araçlar tarafından Türkiye’de satışa sunulan Mitsubishi L200, 2018 ve 2019 yıllarının ardından, 2020 yılında da en çok tercih edilen pick-up oldu.

Mitsubishi Motors Türkiye, Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından bu yıl 11.si düzenlenen Gladyatör Satış ve İletişim Ödülleri Ödül Töreninde (ODD) “Hafif Ticari Araçlarda En Hızlı Büyüyen Marka” ödülüne layık görüldü. Bununla birlikte, sevilen pick-up , 4.629 adet satış ile tüm pick-up satışlarında yüzde 42,2 pay alarak 2020 yılını lider olarak tamamladı. L200, Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up teknolojisi ile tasarlandı. Yüksek donanım seviyesine sahip olan model, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mitsubishi L200 çok ilgi gören bir model

Bir pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisindeki güçlü oyuncusu L200 ile rekabetçi pozisyonunu koruyor.

1978 yılından bu yana dünya çapında 4,7 milyon adetten fazla satılan model, güvenlik donanımları, geliştirilmiş yol ve arazi performansı, tam zamanlı “Super Select 4WD II” dört tekerlekten çekiş sistemi, yeni eklenen “Off Road” modu, “Yokuş İniş Kontrolü” sistemi ve otomobil konforunu aratmayan iç tasarım özellikleriyle L200, en iddialı 4*4 pick-up modeli olarak sınıfında standartları belirliyor.

İlginizi çekebilir

Nissan Ariya