reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200’den önemli başarı

2018’in ilk yarısını geride bırakmamızla birlikte yılın dikkat çekenleri de öne çıkmaya başlıyor. Bunların arasında Türkiye’de satışa sunulan Mitsubishi L200 de yer alıyor. Temmuz ayı sonuçlarının gelmesiyle birlikte Mitsubishi L200, 2114 adet ile tüm pick-up satışlarında yüzde 23,6 pay aldı. Böylece senenin ilk yedi ayı verileriyle liderliği ele geçirmiş oldu.

Bu model pek çok farklı özelliğinin yanında ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Pick-up’ın sağlamlığıyla dayanıklılığının yanı sıra konfor ve güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor. Mitsubishi L200 RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin altı farklı donanım versiyonu bulunuyor. Kısacası alternatif oldukça fazla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çeken rakamlar

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından açıklanan rakamlara göre Mitsubishi L200, 2018 yılının ilk yedi ayında pick-up kategorisinde en çok satılan araç oldu. ODD rakamlarına göre ocak ve temmuz ayları arasındaki döneminde Mitsubishi L200 toplam 2114 adet ile pick-up segmentinde yüzde 23,6 pazar payıyla liderliğe oturdu. Böylece senenin ilk yedi ayı içinde önemli bir başarı elde edilmiş oldu.

İlginizi çekebilir

BMW’yi kurtaran Isetta, 215 kilometre menzilli elektrikli otomobil olarak geliyor