reklamı kapat

POPÜLER

Ulefone Armor 5

Teknoloji tutkunlarının hayran kalacağı üretim videosu [İzle]

Akıllı telefon modelleri boylarından büyük işler yapıyor. Bunun arkasında ise o incecik gövdelere sığdırılan gelişmiş elektronik altyapı yer alıyor. Peki akıllı telefonlar nasıl bir araya geliyor? İşte bunu gösteren teknoloji tutkunlarının hayran kalacağı üretim videosu.

Bahsettiğimiz video direkt olarak Çin merkezli akıllı telefon firması Ulefone‘dan geliyor. Ülkemizde çok bilinmiyor olsa da öne çıkmayan başlayan firma, yayımladığı video ile bizleri Armor 5 modelinin üretim sürecine konuk ediyor. Dünyanın zorlu şartlara dayanıklı ilk “çentikli” akıllı telefonu olarak geçen Ulefone Armor 5, incelikle işlenen bir üretim sürecinden çıkıyor. İzlemesi yapmasından daha kolay olan süreç, gerçekten inanılmaz ufak vida ve kabloları gözler önüne seriyor. Özel bağlantılar haricinde elle bir araya getirilen telefon, görebileceğiniz üzere birçok zorlu teste de sokuluyor. Bu testler akıllı telefon kullanıcıya gitmeden önce sağmalığı garanti altına alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ulefone Armor 5
Ulefone Armor 5
Ulefone Armor 5
Ulefone Armor 5

Peki Ulefone Armor 5 hangi teknik özelliklere sahip?

Her türlü darbeden korunaklı bir gövdesi bulunan akıllı telefon, IP68 sertifikasıyla su konusunda da sorun yaşamıyor. Tam 5.000 mAh kapasitesinde bir pili bulunan telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Arkasında çiftli bir kamera sistemi yer alan Ulefone Armor 5, kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkıyor. Siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan cihaz, gücünü MediaTek MT6763 işlemci ve 4 GB RAM‘den alıyor. 64 GB’lık dahili depolaması microSD ile 256 GB kadar artırılabilen model, 5,85 inç 1512×720 piksel bir ekran üzerine kuruluyor. Kablosuz şarj desteği unutulmayan telefon, NFC ile yüz tanıma desteklerini de getiriyor.