reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile

General Mobile telefonların hayat bulduğu son teknoloji üretim üssü [Video]

Türkiye teknoloji dünyasının en önemli markalarından General Mobile, telefonlarının hayat bulduğu son teknoloji üretim üssünden tanıtım videosu yayımladı.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, 2017 yılında 100 milyon TL’lik yatırım ile İstanbul-İkitelli’de faaliyete geçirdiği fabrikasının tanıtım filmini yayınladı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, yıllık 2,5 milyon adet ve dakikada 5 cihaz üretim kapasitesine sahip, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük ve son teknoloji üretim üssünde, 33 ülkeye ihraç edilen General Mobile modellerinin nasıl üretildiğini gözler önüne seriyor. Türkiye’nin en büyük yerli cep telefonu fabrikası olan geçen merkez, hem yazılım hem de donanım konusunda yapılan çalışmalara ev sahipliği yapıyor. Telefonların izlemesi oldukça keyif veren tasarlanma, üretim ve paketlenme sürecini gösteren video, süreçte robotların ne kadar aktif olarak kullanıldığını da gösteriyor. Test sürecinde de robotlardan aktif olarak yararlanan firma, görüldüğü üzere her adımda son teknoloji sistemler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile, kullanıcı kitlesini büyütüyor

1994 yılında bu yana hizmet verdiklerini belirten büyük üretici, Android One gibi altyapılarda ürettiği telefonlar ile öne çıkmaya devam ediyor. Son geliştirdiği akıllı telefon modeli GM 9 Pro ile DxOMark’tan 90 puan alan firma, Türkiye sınırları dışında da büyümeye devam ediyor.