reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Türkiye fiyatı zamlanan Apple Watch Series 7 için indirim zamanı

Bir satış kanalı Türkiye satış fiyatı zamlanan Apple Watch Series 7 modeli için bir indirim fırsatı gerçekleştirdi.Türkiye’deki fiyatı 7.499 TL‘ye yükselen 45 mm’lik model şu anda 6.992 TL‘ye satın alınabiliyor.

Advertisement

Watch Series 6 ile karşılaştırıldığında daha ince ekran çerçeveleriyle gelen yeni model daha yuvarlatılmış köşelere sahip. Hızlı şarj özelliğiyle de dikkat çeken yeni model bir önceki modele kıyasla yüzde 33 daha hızlı şarj edilebiliyor. Akıllı saat 8 dakika şarj edildiğinde 8 saat uyku takibi yapabiliyor. Yeni modelde EKG özelliği de yer alıyor. Apple Watch Series 7 tek derivasyonlu elektrokardiyografiye benzer EKG sonuçları sunuyor. Digital Crown’daki ve kristal arka yüzdeki yerleşik elektrotlar EKG uygulamasıyla birlikte çalışıyor ve kalpten gelen elektrik sinyallerini okuyor. Yeni model kullanıcıların ne zaman bisiklet sürmeye başladıklarını algılamak için GPS, kalp atış hızı, ivmeölçer ve jiroskop verilerini analiz ediyor. Buna göre akıllı saat kullanıcıları bisiklet binerken uyarıp bisiklet antremanını açmalarını istiyor.  Akıllı saat uyku programı ve yatma zamanı rutini oluşturmaya da imkan sağlıyor. Saat uykudayken kullanıcıların solunum hızlarını da takip edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 en dayanıklı Apple Watch modeli olarak öne çıkıyor

Akıllı saatin gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve (PRODUCT)RED renklerinden oluşan beş farklı renk seçeneği bulunuyor. Toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch olan Watch Series 7 aynı zamanda WR50 suya dayanıklılık sertifikasına da sahip. Çatlamaya karşı daha dayanıklı olan yeni model Watch Series 7, bisiklet süren kullanıcılara da yenilik sunuyor.

Apple Watch Series 7

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın