reklamı kapat

POPÜLER

Nvidia

Türkiye maalesef kapsam dışı: “Nvidia, GeForce ekran kartı sahiplerine ücretsiz olarak üç aylık PC Game Pass verecek”

Nvidia, 4 Haziran itibarıyla GeForce ekran kartı sahiplerine üç aylık PC Game Pass verecek. Süreçte maalesef Türkiye yer almıyor.

Daha önce bir Game Pass aboneliği almayan GeForce GTX 10 serisi ve üstü Nvidia ekran kartı sahiplerine özel kampanya, 4 Haziran itibarıyla başlayacak. Üç aylık PC Game Pass’e ücretsiz sahip olmak isteyenlerin bir Nvidia hesabı açması, GeForce Experience veya Nvidia uygulamasını indirip yüklemesi ya da alternatif olarak GeForce NOW Rewards’a giriş yaparak gerekli adımları izlemesi gerekecek. Kampanya sadece şu ülkelerde geçerli olacak: “Arnavutluk, Cezayir, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çekya, Danimarka, Ekvador, Mısır, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Honduras, Hong Kong SAR, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Kore, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Malta, Meksika, Moldova, Karadağ, Fas, Hollanda, Yeni Zelanda, Nikaragua, Kuzey Makedonya, Norveç, Umman, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Tunus, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Uruguay”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game Pass denilince bu aralar akla direkt olarak Call of Duty: Black Ops 6 geliyor. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre yeni Call of Duty oyunu ilk gündem Game Pass’e eklenecek. Oyuncuları çok memnun eden bu gelişme hakkında Microsoft, kendi içinde ciddi bir kararsızlık yaşıyordu. Çünkü COD serisinin satışlarından inanılmaz yüksek seviyede para geliyor, Game Pass servisi de ücretsiz değil ancak ana oyun satışı kadar para kazanılamayacağı herkes tarafından biliniyor. Artık Game Pass konusunda soru işaretleri kalkan ve 25 Ekim tarihinde oynanabilir olacağı iddia edilen Black Ops 6 hakkında daha fazla bilgi, 9 Haziran’daki Xbox Games Showcase etkinliği kapsamında verilecek.

Nvidia haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli