reklamı kapat

POPÜLER

POCO X4 Pro 5G

Türkiye satış ihtimalli POCO X4 Pro için tasarım bu olabilir

 - Güncelleme: 20 Şubat 2022 11:17

Xiaomi alt markalarından POCO, ürün gamına yakında POCO X4 Pro modelini de ekleyecek. İşte bu telefon için tasarım gündemde.

Türkiye’de 5.599 TL fiyattan satılan POCO X3 Pro üstüne çok yakında yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak POCO X4 Pro dahil edilecek. İşte bu model için bir kaynak tarafından yukarıdaki tasarım paylaşıldı. Eğer bu tasarım gerçekse karşımızda yine sınıfında dikkat çekecek bir POCO modeli yer alıyor. Arkasında firmadan alıştığımız gibi büyük bir kamera modülü yer alan telefon, yeni nesil iPhone’lar gibi köşeli tasarımı benimsiyor. Arkasında ilgi çekici desen oyunlarının yer aldığı X4 Pro, şimdilik firmanın ikonik sarı, mavi ve siyah renkleriyle boy gösteriyor.

Model daha önce yapılan teknik sızıntıya göre 6,67 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 695 5G işlemciden alıyor. Kutusundan Android 11 temelli MIUI 13 ile çıkacağı aktarılan POCO X4 Pro, 6 GB RAM + 64 GB depolama ve 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleriyle yolda bulunuyor.

Önünde 16 megapiksel selfie kamerası olan telefon, arkada üç farklı kamerayı bir araya getiriyor. Burada Hindistan’a özel olarak 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraları bir araya geliyor. Modelin global sürümünde ise 108 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraları kullanılacak bilgisi veriliyor.

65W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil üzerine kurulan POCO X4 Pro, 5G desteğine sahip bir akıllı telefon konumunda yer alıyor. Telefonun şimdilik sadece fiyatı bilinmiyor.

POCO X4 Pro merak uyandırırken bu da Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER