reklamı kapat

POPÜLER

POCO X3 NFC

Türkiye’de de satılacak POCO X3 NFC için fiyatlar sızdırıldı

Xiaomi POCO X3 NFC modeli çok yakında geliyor ve model için ilk fiyat sızıntısı da yapılmış durumda. Bu doğruysa telefon çok dikkat çekecek.

Türkiye’de satılan POCO F2 Pro altına konumlandırılacak POCO X3 NFC, resmi olarak 7 Eylül tarihinde tanıtılıyor ve Türkiye’ye de resmi olarak geliyor. Yapılan son sızıntıya göreyse modelin iki farklı versiyonu olacak. Bu versiyonlar “Standard” ve “Premium” olarak geçiyor ancak henüz aralarındaki fark bilinmiyor. Ancak sızıntıya göre Standart X3 NFC modeli yaklaşık olarak 225 dolara satılacak. Premium X3 NFC modeli ise yaklaşık olarak 265 dolara elde edilebilecek. İki sürüm arasında fiyat açısında çok ciddi bir fark bulunmuyor. Ancak Premium sürümün fiyatı bile oldukça düşük seviyede yer alıyor. Bu da elbette sevindiriyor.

Cihaz sızan Geekbench sonucuna göre gücünü yeni Snapdragon 732G işlemciden alıyor. Snapdragon 730G’den yüzde 15 daha hızlı GPU taşıyan ve çekirdeki frekansı 100 MHz daha yüksek olan işlemci, ilk defa X3 NFC’de karşımıza çıkacak deniyor. İnce çerçeveleri bulunan ve kavisli değil düz yapıyı benimseyen telefon, ön kamerayı bir ufak bir ekran deliğinde taşıyor. İsminde de geçtiği üzere NFC’ye sahip POCO X3 NFC, 6,67 inç 120 Hz bir ekran üzerine kuruluyor. Burada 120 Hz yenileme hızı çok güzel görünürken, modelin yüksek güçte hızlı şarj destekli 5.160 mAh pili bulunuyor. Telefonun pilini 0’dan yüzde 100’e 65 dakika içerisinde getirebildiği aktarılıyor. Selfie kamerası 20 megapiksel olan cihazın, arkada yer alan dörtlü kurulumdaki ana kamerası ise yine resmi olarak doğrulandığı üzere 64 megapiksel çözünürlükte yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO X3 NFC Türkiye’de kaça satılacak halen belli değil

Ancak fiyatın düşük olacağı görülüyor. Bu da birçok kişiyi fazlasıyla memnun edecektir. Biliyorsunuz firmanın POCO F2 Pro modeli Türkiye’deki en ucuz “güncel” Android amiral gemisi konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın