reklamı kapat

POPÜLER

POCO X3 NFC

Türkiye’de de satılacak POCO X3 NFC için resmi fiyat paylaşımı

Xiaomi POCO X3 NFC modeli için bir fiyat paylaşımı yapıldı. Firma yeni modelinin fiyatıyla iddialı görünüyor, bu da kullanıcıları sevindiriyor.

Telefon resmi olarak tanıtıldı. Tüm detaylar için buraya tıklayın.

Türkiye’de satılan POCO F2 Pro altına konumlandırılacak POCO X3 NFC, artık biliyorsunuz resmi olarak 7 Eylül tarihinde tanıtılıyor ve Türkiye’ye de resmi olarak geliyor. Yapılan son sızıntıya göreyse modelin iki farklı versiyonu bulunuyor. Bu versiyonlar “Standard” ve “Premium” olarak geçiyor ancak halen aralarındaki fark bilinmiyor. En son yapılan sızıntıda Standart X3 NFC modeli yaklaşık olarak 225 dolara satılacak, Premium X3 NFC modeli ise yaklaşık olarak 265 dolara elde edilebilecek denilmişti. Firmanın resmi paylaşımında çıkan fiyat ise 229 dolar seviyesinde oldu. Yani yukarıdaki fiyatlar en azından “Standart” sürüm için netleşmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO X3 NFC için teknik detaylar nasıl olacak?

Cihaz sızan Geekbench sonucuna göre gücünü yeni Snapdragon 732G işlemciden alıyor. Snapdragon 730G’den yüzde 15 daha hızlı GPU taşıyan ve çekirdeki frekansı 100 MHz daha yüksek olan işlemci, ilk defa X3 NFC’de karşımıza çıkıyor. İnce çerçeveleri bulunan ve kavisli değil düz yapıyı benimseyen telefon, ön kamerayı bir ufak bir ekran deliğinde taşıyor. İsminde de geçtiği üzere NFC’ye sahip POCO X3 NFC, 6,67 inç 120 Hz bir ekran üzerine kuruluyor. Burada 120 Hz yenileme hızı çok güzel görünürken, modelin yüksek güçte hızlı şarj destekli 5.160 mAh pili bulunuyor. Telefonun pilini 0’dan yüzde 100’e 65 dakika içerisinde getirebildiği aktarılıyor. Selfie kamerası 20 megapiksel olan cihazın, arkada yer alan dörtlü kurulumdaki ana kamerası ise yine resmi olarak doğrulandığı üzere 64 megapiksel çözünürlükte yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın