reklamı kapat

POPÜLER

Acer Spin 7

İlk Snapdragon 8cx Gen 2 5G işlemcili Acer Spin 7 tanıtıldı

Acer, güncellenmiş Swift 3 ve Swift 5 dizüstü bilgisayarları haricinde yeni dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarını da görücüye çıkardı. Acer Spin 7 olarak adlandırılan bilgisayar gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8cx Gen 2 işlemcisinden alıyor.

Bu işlemciyi kullanan ilk dizüstü bilgisayarlardan biri olan Spin 7, 5G teknolojisine de destek veriyor.  5G desteği sayesinde Acer Spin 7, 4G’ye kıyasla daha hızlı internet deneyimi vadediyor. 360 derece menteşe sayesinde dizüstü bilgisayar dönüştürebiliyor ve bir tablet olarak da kullanılabiliyor. Gorilla Glass kaplı dokunmatik ekranı çizilmelere karşı da dayanıklı.  Spin 7 modelinde dikkat çeken detaylardan biri de Wacom stylus desteği. Şirket, 4.096 basınç hassasiyeti seviyesi sunan ve şarj etmek için bilgisayarın yan tarafına yerleştirilebilen bir Wacom kalemi kullanıcılara sunuyor. Bu kalem sayesinde kullanıcılar bilgisayar üzerinde not alabiliyor veya çizim yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Spin 7 satış fiyatı açıklandı mı?

Full HD çözünürlüklü 14 inç IPS ekrana sahip olan bilgisayarda iki adet USB-C ve bir adet USB-A bağlantı noktaları bulunuyor. Acer’ın belirttiğine göre Spin 7, tam dolu pille 24 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor.  Acer dizüstü bilgisayarın satış fiyatını ise henüz paylaşmadı. Bilgisayarın Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz. Bilgisayarla ilgili Türkiye gelişmesi yaşanması durumunda bu haberi sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Yayıncılar için sundukları çok şaşırtan program