reklamı kapat

POPÜLER

Acer Swift

11. nesil Intel işlemcili Acer Swift 3 ve Swift 5 hakkında her şey

Acer, Swift 3 ve Swift 5 dizüstü bilgisayarların güncellenmiş versiyonlarını tanıttı. Gücünü 11.nesil Intel işlemcilerinden alan bilgisayarlarda Intel’in EVO özellikleri de bulunuyor.

Bu destek sayesinde dizüstü bilgisayarlar anında uyanabiliyor ve Iris Xe grafik mimarisine sahip. Swift 5 (SF514-55 modeli), ultra taşınabilir performans göz önünde bulundurularak tasarlanmış durumda. Acer’ın belirttiğine göre bilgisayar tam dolu pille 17 saate varan pil ömrü sunuyor. Yaklaşık 1 kilogram ağırlığındaki bilgisayar 30 dakika şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanına sahip. 14 inçlik dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran Swift 5, kasım ayında 1.000 dolardan başlayan fiyatla satışa sunulacak.

Swift 5 modelinde olduğu gibi Swift 3 de Wi-Fi 6 ve Thunderbolt 4 bağlantılarına destek veriyor. Her iki bilgisayarda da arkadan aydınlatmalı klavye, SSD depolama ve 16 GB’a kadar LPDDR4X RAM desteği bulunuyor. SF313-53, 2K çözünürlüklü ve 3: 2 oranlı 13,5 inç ekranı bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Acer Swift 5 ve Swift 3 Türkiye satış fiyatı belli mi?

Bilgisayarın ekranı 400 nit parlaklık sunuyor. Bu model tam dolu pille 18 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Modelin başlangıç fiyatı ise 800 dolar. Bilgisayarların donanım seçenekleri arttığında satış fiyatları da artırıyor. Acer imzalı dizüstü bilgisayarın Türkiye fiyatları ne ve zaman satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Yayıncılar için sundukları çok şaşırtan program