reklamı kapat

POPÜLER

super

Twitter kurucusundan yepyeni bir uygulama: SUPER

Twitter kurucularından Biz Stone, renkli arayüzüyle dikkat çeken ve kullanıcılar arasında yepyeni bir akım başlatmaya aday uygulaması “SUPER”ı görücüye çıkardı.

Kişilerin bir konu hakkındaki fikirlerini “En kötü,” “En iyi,” “En çılgın,” “En seksi,” “Seviyorum” ve “Düşünüyorum” gibi kalıplar altında dile getirmelerini sağlayan SUPER, düşüncelerin duvar kağıtlarıyla zenginleştirilmesini sağlıyor. Genel yapı itibariyle Twitter ve Instagram’ın karışımı şeklinde nitelendirilebilecek serviste iletileri takma isim ya da sloganla imzalayabilmek de mümkün. Ayrıca takip edilen kişilerin paylaşımlarına “İyi,” “Neden,” “Ne” ve “Nasıl” gibi başlıklar altında yorum yazabiliyor.

Açıklamasında uygulamayı geliştirirken ana hedefin eğlence olduğunu dile getiren Biz Stone, yaratıcı çalışmalar için uygun ortam sağladıklarını, cinsel içerikler konusunda ise oldukça dikkatli ve kuralcı olduklarını ifade ediyor. Android ve iOS platformları için yayınlanan SUPER, ülkemizdeki Google Play mağazasında henüz yayınlanmış değil.

SUPER

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
21.1 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iOS

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
super

YORUMLAR