reklamı kapat

POPÜLER

Uber

Uber yeni bir ilçede daha hizmete başladı; işte detaylar

Uber, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bodrum’da da faaliyete başladı. 16 Temmuz itibarıyla başlayan hizmet neticesinde Bodrum’da yaşayan veya Bodrum’a tatile gelen kişiler Uber’in sarı taksi servisinden faydalanabiliyor.

Uber Bodrum’a gelişini kutlamak adına tüm kullanıcılarına Bodrum’da 40 TL’ye kadar bir ücretsiz yolculuk hediye ediyor. Tüm Uber kullanıcıları MERHABABODRUM kodu ile ücretsiz yolculuk imkanını kullanabiliyor.

Şirketin Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Şirket olarak 2021 yılına hızlı bir başlangıç yaptık. İlk etapta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 büyük şehirde sarı taksilerle faaliyet göstermeye başladık. Uber Taksi hizmeti şimdi de Bodrum’da açılıyor. Uber teknolojisinin, hem Bodrumlular, hem de yerli ve yabancı turistlere büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Ayrıca Mayıs ayından itibaren sürdürdüğümüz ve büyük ilgi gören UBERAŞI kampanyamıza Bodrum’daki hastaneleri de dahil ettik.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uber aşı kampanyasını da kullanıcılara sunuyor

Uber’in Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlattığı aşı kampanyası İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’da da geçerli olacak. Uber kullanıcıları UBERAŞI koduyla Bodrum’da Covid-19 aşısı yapılan bütün özel ve devlet hastanelerine gidiş dönüşte 40TL’ye kadar 4 ücretsiz yolculuktan faydalanabilecekler. Ücretsiz yolculuk kodunu kendiniz veya aşı olacak bir yakınınız için kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Edifier NeoBuds Pro dünyada bir ilke imza atıyor