reklamı kapat

POPÜLER

UBER

Uber, İstanbul ve Ankara sonrasında yeniden İzmir sınırlarında

Uber, geçtiğimiz dönemde İstinaf Mahkemesi tarafından alınan karar ışığında Türkiye’ye geri döndü. Şirket bunun üstüne genişlemeye devam ediyor.

Advertisement

İstinaf Mahkemesi adımıyla Türkiye’de engelli olan Uber geri dönüşünü yapmış ve durumu şu açıklama ile müjdelemişti: “Uber’e Türkiye’de uygulanan erişim engeli mahkeme kararına uygun olarak bugün itibariyle resmen kaldırıldı! Tüm İstanbullular’a tekrar merhaba!” 

Daha sonra ise genişleme başladı ve firma Ankara sonrasında İzmir merkezli olarak da hizmet vermeye başladı.

Sputnik’te yer alan habere göre şirket İzmir’de de sarı taksilerle hizmet vermeye başladı.

Şirket, İzmir’e yeniden gelişini kutlamak adına tüm kullanıcılarına 40 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk hediye ediyor. Uber kullanıcıları MERHABAIZMIR kodu ile ücretsiz yolculuk imkanından faydalanabiliyor.

Bu durum İzmir’de yaşayanlar için elbette güzel görünüyor. Uber’in kurduğu mobil üstü deneyim oldukça iyi bulunuyor ve ödeme kolaylığı kişilerin her zaman hoşuna gidiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uber Türkiye’de yenide popüler olmaya başladı

Firma geçtiğimiz dönemde gelen engeli tersine çevirmeye başladı. İşler şu an iyi duruyor ve üç büyük şehir İstanbul / İzmir / Ankara ile servis yeniden popüler hale geliyor.

Uber’in bir sonraki yerinin Antalya olmasını bekliyoruz ancak bunun kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Antalya’dan önce elbette başka büyük şehirlerin seçilme ihtimali de bulunuyor. Bunu zaman gösterecek.

İlginizi Çekebilir

Şirin görünümlü elektrikli otomobil