reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ubisoft, Nintendo Switch’e gelecek ilk oyunlarını duyurdu

Nintendo’nun yeni konsolu Switch sadece tasarımıyla değil fiyat ve içeriğiyle de bir süre gündemimizi meşgul edecek gibi görünüyor. 300 dolar fiyat etiketiyle çıkan Switch için duyurulan ilk oyunlardan bazıları Ubisoft‘tan geliyor.

Advertisement

“Konsol sattıran oyun” gerçeğini en iyi Nintendo’nun bilmesi gerekiyor ancak belli ki firma Switch için henüz tam anlamıyla hazır değil. 1-2 Switch diye bir oyunla çıkışını gerçekleştirecek olan konsol için The Elder Scrolls V: Skryim ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi iki çok iddialı oyun duyuruldu ancak ikisi de konsolun çıkışında gelmiyor. Konsolun geleceğinden şüphe ediyorsanız merak etmeyin; firmalar birer birer oyunlarını duyurmaya başladı. Onlardan biri de Ubisoft.

Ubisoft, Just Dance 2017, Rayman Legends Definitive Edition ve Steep‘i Nintendo Switch için yayınlayacağını oyunseverlerle paylaştı. Bu üç oyunun yalnızca başlangıç olduğunu belirten Ubisoft, Switch için çalışmalara devam edeceğini de ekledi. Just Dance 2017’nin Switch’in çıkışıyla beraber sunulacak ilk Ubisoft oyunu olacağını da ekleyelim. Switch kullanıcıları Just Dance Unlimited‘ı da üç ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. Rayman Legends Definitive Edition ve Steep için net bir çıkış tarihi bulunmuyor ancak 2017’de her iki oyunun da kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Nintendo Switch 3 Mart‘ta satışa sunulacak.