reklamı kapat

POPÜLER

Ubisoft’tan 50 bin euroluk kısa film yarışması

Ubisoft‘un büyük heyecan uyandıran ilk oyunu Watch Dogs’un ikinci oyunu için geri sayım başladı. Ubisoft yeni oyunu beklerken Watch Dogs 2 Film Festivali‘ni de duyurdu.

İlk uluslararası yaratıcı video yarışmasını duyuran Ubisoft, ses getirecek bir festivale imza atmaya hazırlanıyor. 15 Ekim’den 15 Kasım’a kadar sürecek olan ilk Watch Dogs 2 Film Festivali’nde katılımcılar “bilgisayar korsanlığı kahramanları” temasını kullanarak yaratıcılıklarını sergileyecek. Tüm yetişkinlerin katılabileceği bu kısa film yarışmasının ödülleri ise oldukça ilgi çekici.

Yarışmanın “Büyük Jüri Ödülü50 bin euro para ödülü ve Assassin’s Creed film galası için iki bilet. Jüri “Coup de Coeur” ödülü ise 10 bin euro para ödülü, Assassin’s Creed film galası için iki bilet, PS4 Pro, Watch Dogs 2 – The Return of Dedsec Koleksiyon Kutusu ve bir Parrot Bebop 2’den oluşuyor. Halkın oylarıyla seçilmiş olan filmin sahibi ise 5 bin euro para ödülünün yanında Watch Dogs 2 PlayStation 4 paketi, bir Parrot Bebop 2 ve bir Parrot Jumping Sumo kazanacak.

Katılımcılar için belirlenen kurallara göre videoda akıllı telefon kullanılmalı ve gösterilmeli. Videonun süresi ise en az 5 saniye en fazla 5 dakika olmalı. Yarışmaya katılmak veya detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ubisoft1

İLGİLİ HABERLER