reklamı kapat

POPÜLER

ultimate ears

Ultimate Ears’ın yeni uygulaması parti havasına sokuyor [Video]

Logitech’in sahip olduğu bir marka olan Ultimate Ears, akıllı cihazlar için geliştirdiği “PartyUp” uygulamasıyla, 50’den fazla kablosuz Bluetooth hoparlörün birbirine bağlanmasını sağlıyor. 

Suya ve darbelere dayanıklı hoparlörleriyle eğlenceyi her yere taşıyan Ultimate Ears, “PartyUp” uygulamasıyla, markanın UE BOOM, UE BOOM 2 ve UE MEGABOOM hoparlörlerini birbirine kolayca bağlayarak, kullanıcıların parti deneyimi yaşamasına imkan tanıyor. Bugüne kadar 2 kablosuz hoparlörü birbiriyle entegre eden Ultimate Ears, “PartyUp” ile bu sayıyı çoğaltırken, halen var olan UE BOOM and UE MEGABOOM uygulamalarını güncelleyerek senkron hızını artırdı. Siri ve Google Now ses kontrol entegrasyonuna sahip hoparlörler hakkında Ultimate Ears Genel Müdürü Charlotte Johs şunları söyledi: “PartyUp ile arkadaşlarınızla ister çatıda isterseniz deniz kıyısı veya havuzda dilediğiniz gibi özgürce eğlenip, saniyeler içinde birbirine bağlanan Ultimate Ears hoparlörlerle eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.”

“PartyUp” uygulamasında gelen bu yeni özelliğin bugün itibarıyla iOS ve Android platformlarında kullanıma sunulduğunu belirtelim.

VİDEO

https://youtu.be/6QTgIxYwenc