reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ultimate Ears imzalı UE Fits kulak içi kablosuz kulaklık

Ucundaki donabilen jel ile kulağın tam şeklini alan kablosuz kulaklık: UE Fits

Kablosuz kulaklık modellerinin iyi performansı vermesi için kulağınıza iyi uyması gerekiyor. Bu konuda en iyi çözümlerden birisi UE Fits.

Advertisement

Kablosuz ya da normal kulak için kulaklık modellerinin hemen hepsinde farklı silikon uçlar çıkıyor. Kişilerin bu uçlardan kulağını en iyi dolduranı seçmesi gerekiyor. İşte bu uçlar aslında tam olarak istenilen yalıtımı getiremiyor. Bu yüzden de ses performansıdan tam olarak verim alınamıyor. Ultimate Ears imzalı UE Fits kulak içi kablosuz kulaklık modeli ise bu süreçte çok ilginç bir süreç kullanıyor. Modelin uç kısmında için jel dolu bir bölüm bulunuyor. İşte bu bölüm taktığınız zaman kulağınızı tam olarak şeklini alıyor. Bu jelin özelliği ise kulaklığın üzerindeki ışık yardımıyla sertleşebiliyor olması. Akıllı telefon üzerinde açılan ışık, uç kısımdaki jeli kulağınızın şeklini almış haliyle 60 saniye içerisinde donduruyor ve kalıcı hale getiriyor. Bu da her zaman tam uyumun ve kayıpsız yalıtımın alınması anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık UE Fits çok dikkat çekti

Yurt dışı satış fiyatı yapısı gereği ucuz olmayan ve 250 dolara satılan UE Fits, hem konfor hem de performans konusunda çok iddialı görünüyor. Sekiz saatlik bir pil ömrü olan (Şarj özellikli hazne ile 20 saat) ve üç farklı renkte gelen kulaklık, elbette Bluetooth üzerinden çalışıyor, SBC, AAC ile Apt-X desteklerini taşıyor ve Android yanında iOS uyumuna da sahip.

İlginizi Çekebilir

Evinizde uçabilen güvenlik kamerası