reklamı kapat

POPÜLER

UE Live

Fiyatıyla dudak uçuklayan kulaklık: Ultimate Ears Live

Ears Blast ve Megablast hoparlörleriyle pazarda iyi bir yer edinen Ultimate Ears, şimdi de yüksek fiyatıyla dikkat çeken kulaklığını tanıttı.

UE Live olarak adlandırılan kulaklık, UE18 Pro’nun geliştirilmiş modeli olarak karşımıza çıkıyor. Her bir kulaklıkta hoparlör sayısını altıdan sekize çıkaran kulaklıkta bir adet True Tone Plus sürücüsü bulunuyor. Daha iyi bir ses kalitesi için 6 mm’lik bir neodimyum hoparlörün yer aldığı kulaklık, profesyonel müzisyenlere göz kırpıyor. Ultimate Ears, yeni kulaklıkların özellikle festivallerde, arenalarda ve stadyumlarda en büyük sahnelerde performans gösteren müzisyenler için tasarlandığını söylüyor.

Frekans tepki aralığı 5 Hz-22kHz olan kulaklığın şirketin şimdiye kadar ürettiği en eksiksiz, en zengin ve en güçlü kulaklık olduğu belirtiliyor. En üst düzey ses performansı elde etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekmesini beklediğimiz kulaklığın her güzel şeyin bir bedeli var misali ne yazık ki oldukça yüksek.

Yüksek fiyatıyla dikkat çeken kulaklık

Logitech’ın sahip olduğu Ultimate Ears’ın 2.199 dolarlık yüksek fiyatıyla dikkat çeken kulaklığını Türkiye’de satışa sunup sunmayacağı ise henüz bilinmiyor.