reklamı kapat

POPÜLER

UE MEGABOOM

Logitech yeni taşınabilir hoparlörü UE MEGABOOM ile sınırları aşıyor

Logitech geçtiğimiz yıl satışa sunduğu UE BOOM hoparlörünü geliştiriyor. Özel tasarımıyla 360 derece ses yayabilen hoparlör artık çok daha güçlü ve etkili.

Logitech’in UE BOOM modeli ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olan hoparlörü UE MEGABOOM ismi kadar iddialı. Dört farklı renk seçeneğiyle gelen MEGABOOM, bir önceki modelin tasarımını olduğu gibi korumuş. 877 gram ağırlığıyla UE BOOM’a göre daha ağır olan MEGABOOM, bir önceki modelin aksine 30 metreye kadar mobil cihazınızla bağlantıyı koruyor. 20 saate varan kullanım süresi ise kullanıcıyı yarı yolda bırakmıyor. Daha derin baslar, çok daha zengin ve net sesler sunan MEGABOOM’ları daha güçlü ses deneyimi için iki hoparlöre kadar bağlayarak koordineli olarak çalıştırmak mümkün. Ayrıca UE BOOM ile de bağlantı kurabilen MEGABOOM, mobil uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor.

UE MEGABOOM
IPX7 sertifikalı olan hoparlör toza ve suya karşı dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Zorlu koşullarda dahi rahatlıkla kullanılabilen MEGABOOM’lar Bluetooth aracılığıyla mobil cihazlara bağlanarak her an her yerde müziği yanınıza getiriyor. Android ve iOS için uygulaması mevcut olan MEGABOOM’lar Spotify ve Pandora gibi müzik uygulamalarıyla da uyumlu çalışabiliyor. İlerleyen günlerde satışa sunulacak olan UE MEGABOOM’un yurt dışı satış fiyatı 300 dolar.