reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu yine ertelendi

PlayStation 4’ün sevilen serisi Uncharted’ın yeni oyunundan gelen haber oyuncuları yine üzdü. Daha önce farklı nedenlerden dolayı iki kere ertelenen oyunun çıkışı, yapılan açıklamayla yine ileri bir tarihe alındı.

“Oyunda geliştirmeler yapılacaksa geç gelmesinin mahsuru yok” diye düşünüyorsanız söz konusu gecikmenin oyunun geliştirilmesiyle bir alakası olmadığını baştan belirtelim. Yapılan açıklamaya bakılırsa oyunun gelişiminde sona gelinmiş durumda. Gecikmenin sebebi ise satışlarla ilgili. Tüm dünyadan yoğun bir taleple karşılaşan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu‘nun dağıtımla ilgili sorunlar yaşadığı ve tüm oyuncuların ilk günden oyuna ulaşabilmeleri için böyle bir gecikmeye gittikleri belirtiliyor. Bu gecikmeyle birlikte normalde nisan ayında raflardaki yerini alacak olan oyunun 2 haftalık ertelemeyle 10 Mayıs‘ta oyuncularla buluşacağı ifade ediliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu yine ertelendi” için bir cevap

  1. Hadi ordan dedi ki:

    Bunlar oyunun reklamı ,,bırakın bu ayakları ,,rağbet amaçlı ticari kafalar,, şapkadan tavşanmı çıkarıyosunuz..adı üstünde oyun 4’5 saat sonra bitecek ,,bırakın ertelemeyi bunca yıl şu an 6’sını oynuyorduk bile ,,bu ne yavaşlık bu nası yapımcılık..