reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate XS Türkiye'de satılan en pahalı akıllı telefon

Uygun fiyatlı Huawei katlanabilir telefonun tanıtım tarihi sızdı

Kısa bir süre önce Türkiye’de yaklaşık 30 bin TL’ye katlanabilir telefon Mate Xs modelini satışa sunan Huawei, yeni katlanabilir telefon hazırlığı içinde.Gelen son haberler gerçeğe dönüşürse yeni katlanabilir telefonun fiyatı daha uygun fiyat etiketine sahip olacak. 

Display Supply Chain Consultants CEO’su Ross Young’a göre Huawei, bu yılın sonbahar aylarında yeni Mate 40 serisi ile birlikte daha ucuz bir katlanabilir telefonu satışa sunacak. Huawei’nin uygun fiyatlı bir telefon hazırlığı içinde olduğunu belirten Young, tasarımın Mate X ve Mate Xs’ten izler taşıyacağını söylüyor. Tedarik zinciri kaynakları ise Huawei’nin hali hazırda 500 bin adetlik katlanabilir ekranlı telefondan sipariş ettiğini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate Xs’in yurt dışı fiyatının 2.700 dolar olduğunu, yeni cihazın ise 4 gibi bir fiyattan satışa sunulacağı iddia ediliyor. Pek tabii bu fiyatta çok yüksek olsa da 700 dolarlık bir düşüşün önemli olduğunu söylemek mümkün.

Huawei imzalı katlanabilir telefon ne zaman tanıtılacak?

Telefondaki özelliklerin Mate Xs’in kırpılmış bir modeli olması kuvvetle muhtemel. Katlanabilir telefon satın almayı düşünen teknoloji tutkunları için bu haberin dikkat çekici olduğunu söyleyelim. Telefonun eylül veya ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Telefonu detaylı özellikleri gün ışığına çıktığında sizlerle paylaşacağız. Yeni Huawei telefonun 2.000 dolardan satışa sunulması durumunda telefonu almayı düşünür müsünüz ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılacak Huawei P40 ailesi ile tanışın

İLGİLİ HABERLER