reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate XS Türkiye'de satılan en pahalı akıllı telefon

Yeni katlanabilir telefon Huawei Mate V hakkında son bilgiler

En son Huawei Mate Xs katlanabilir telefonunu piyasaya süren Huawei, yeni bir katlanabilir telefon hazırlığı içinde.  Yeni katlanabilir telefon Huawei Mate V için geri sayım başladı. 

Yeni gelen bilgilere göre yeni katlanabilir telefon Huawei Mate V adını taşıyacak. LetsGoDigital internet sayfası, Huawei’nin EUIPO’da (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) Mate V markası için bir başvuruda ulaştığını aktardı. Huawei’nin yeni katlanabilir telefonunun tasarımının Mate Xs gibi mi yoksa Samsung Galaxy Z Flip gibi mi olacağı belirsizliğini koruyor.

Detayları da gün ışığına çıkan Huawei imzalı telefonun 120 Hz ekranla geleceği konuşuluyor. 120 Hz ekran desteği sayesinde yeni modelin bir önceki modele kıyasla çok daha akıcı bir ekran deneyimi sunması bekleniyor. Galaxy Note ailesiyle hayatımıza giren stylus kalem desteğinin de yeni modelde olabileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate V ne zaman tanıtılacak?

5 nm üretim süreciyle üretilen Kirin 1000 işlemcisinden güç alan telefonun Leica imzalı kameralarında da iyileştirme bekliyoruz. Düşük ışıkta daha iyi kamera performansı beklediğimiz telefonun optik yakınlaştırma konusunda bir geliştirme olup olmayacağı ise henüz belli değil. Huawei Mate V’nin bu yılın sonlarına doğru tanıtılması bekleniyor. Telefonla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken telefon Xiaomi Mi Note 10