reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Matebook D 14 2021
Huawei Matebook D 14 2021

Uygun fiyatlı Huawei MateBook D 14 2021’in fiyatı düştü; işte bilgisayarın yeni fiyatı

Uygun fiyata satılan bir dizüstü bilgisayarın indirim haberinden söz etmek istiyoruz. Huawei MateBook D 14 2021 modelinin fiyatı 10.587 TL‘den 8.998 TL‘ye düştü.

Hem öğrencilerin hem de günlük hayatta yüksek performansa ihtiyaç duymayan kullanıcıların beklentilerini karşılayan bilgisayarda Intel’in Core i5 10210U işlemcisi ve 8 GB RAM yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB (SSD) olan dizüstü bilgisayarda Intel’in HD 620 grafik çözümü mevcut. Windows 10 Home yüklü gelen modelde Full HD çözünürlüklü 14 inçlik ekran bulunuyor. Ekran aynı zamanda 180 derece açılabiliyor. Türkçe Q klavyenin kullanıldığı bilgisayarda görüntülü görüşmeler için web kamerası da var. Gövdesinde metal bir malzemenin kullanıldığı bilgisayar hem ince hem de hafif bir gövdeye sahip. Bilgisayar pili tam olarak şarj edildiğinde 10.5 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Wi-Fi 6 teknolojisi sayesinde Wi-Fi 5’ten daha hızlı bir Wi-Fi performansı vadeden bilgisayarın kutu içeriğinden çıkan 65 watt gücündeki şarj adaptörü diğer mobil cihazları da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D 14 2021, Huawei Share özelliğine de destek veriyor

Bilgisayarda Huawei Share Çoklu Ekran İş Birliği özelliği de bulunuyor. Bu özellik Huawei akıllı telefonların (uyumlu telefonlar) bilgisayar üzerinden kontrol edilmesine imkan tanıyor. Dosyaları cihazlar arasında aktarmak, klavaye ve fare gibi çevre birimlerini paylaşmak bu özellik sayesinde basitleşiyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın