reklamı kapat

POPÜLER

kumtel yağsız fritöz

Uygun fiyatlı Kumtel yağsız fritöz için yeni BİM fırsatı [3 Mayıs 2024]

Kumtel yağsız fritöz için yeniden BİM’de satışa çıkıyor. 3 Mayıs‘ta BİM’de satışa sunulacak cihaz, 5,5 litre hacim sunuyor. Isıya dayanıklı metak bir iç yüzeyin tercih edildiği cihaz geniş iç hacmiyle göze çarpıyor.

Paslanmaz çelik parçaların kullanıldığı Kumtel yağsız fritöz modelinde 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği var. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. 5.5 litre hacim sunan Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen airfryer 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel yağsız fritöz modelinde OLED ekran var mı?

Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın Digital Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor. Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.699 TL. Fritöz peşin fiyatına 9 taksitle de satın alınabiliyor.

bim

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER