reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel Airfryer

5.5 litre hacim sunan Kumtel yağsız fritöz için yeni BİM fırsatı duyuruldu [2 Şubat 2024]

 - Güncelleme: 31 Ocak 2024 21:12

Kumtel yağsız fritöz için yeni BİM fırsatı açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de yeniden piyasadaki yerini alacak yağsız fritöz, 5,5 litreli hacime sahip. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken cihazda ısıya dayanıklı metal bir üç yüzey yer alıyor.

Paslanmaz çelik parçaların kullanıldığı cihazda 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği var. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. 5.5 litre hacim sunan Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen airfryer 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel yağsız fritöz modelinde OLED ekran var mı?

Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın  Digital  Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor. Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. 2 Şubat’ta BİM’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.599 TL. Fritöz peşin fiyatına 9 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER