reklamı kapat

POPÜLER

kumtel yağsız fritöz

Bütçe dostu Kumtel yağsız fritöz için yeni BİM fırsatı [24 Mayıs 2024]

BİM, Kumtel yağsız fritöz modelini yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. 24 Mayıs‘ta BİM’de satışa çıkacak cihaz fiyat/performans odaklı yağsız fritöz olarak karşımıza çıkıyor. 5.5 litre hacim sunan cihazda ısıya dayanıklı metak bir iç yüzeyin tercih ediliyor.

Geniş iç hacmiyle göze çarpan Kumtel yağsız fritöz modelinde paslanmaz çelik parçalar kullanılıyor. Cihazda 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği var. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen airfryer 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor.Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın Digital Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel yağsız fritöz piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı yağsız fritözler arasında yer alıyor

Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.499 TL. Fritöz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın