reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel yagsiz fritoz

Kumtel yağsız fritöz için yeni BİM kampanyası duyuruldu [28 Haziran 2024]

Daha önceden de BİM’de satışa sunulan Kumtel yağsız fritöz yeniden satışa çıkıyor. 28 Haziran’da BİM’de satışa çıkacak yağsız fritöz modeli Türkiye’de satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı airfryer modellerinden biri.  5.5 litre hacim sunan cihazda ısıya dayanıklı metak bir iç yüzeyin tercih ediliyor.

Geniş iç hacmiyle göze çarpan Kumtel yağsız fritöz modelinde paslanmaz çelik parçalar kullanılıyor. Cihazda 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği var. Bu özellik kullanılarak fritöz otomatik olarak kapatılabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebiliyor. Fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen airfryer 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor.Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın Digital Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor.Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel yağsız fritöz modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar?

Bu hafta BİM’de satışa çıkacak cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.999 TL. Fritöz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın