reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 50AU800

Uygun fiyatlı Samsung 50AU8000 için yeni A101 fırsatı

Samsung 50AU8000 televizyon modelinin fiyatı geriledi.4K çözünürlük sunan 50 inçlik televizyonun fiyatı 10.719 TL‘den 7.999 TL‘ye düştü.

Televizyon 4K yükseltme teknolojisiyle geliyor. Samsung 50AU8000, Full HD çözünürlükteki videoları daha yüksek çözünürlük kalitesine taşıyabiliyor. 1 milyar renk tonuyla yüksek görüntü kalitesi vadeden televizyonda çok yönlü renk eşleştirme teknolojisi mevcut. Televizyonda bununla birlikte engelsiz kablo çözümü de bulunuyor. Motion Xcelerator özelliği de televizyonda karşımıza çıkan diğer özellikler arasında yer alıyor. Bu özellik karelerin kaynak içeriklerini otomatik olarak tahmin edip iyileştiriyor. HDR özelliğine de destek veren televizyon bu sayede karanlık sahnelerde de geniş bir renk gamına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 50AU8000 mobil cihazlarla da uyumlu çalışıyor

Dahili HD uydu alıcısını da bünyesinde barındıran televizyonun bağlantı noktaları arasında 3 adet HDMI ve 2 adet USB yer alıyor. Bixby sesli asistan desteğine de sahip olan televizyon bu sayede sesli olarak da kontrol edilebiliyor. 20 watt’lık hoparlörlerin yer aldığı televizyon taksitle satın almak da mümkün. Crystal UHD özelliğine sahip televizyon ultra ince tasarımıyla dikkatleri üstüne çekiyor.  PC on TV özelliği sayesinde bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlara veya mobil cihazlara kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de teknolojik cihazların fiyatlarının arttığını göz önüne alırsak yapılan kampanya cazip görünüoyr.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display