reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 55TU8000

Samsung 55TU8000 için 2.200 TL’lik indirim fırsatı

Samsung 55TU8000 modelini satın almayı düşünenlere güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasadaki satış fiyatı 7.999 TL olan televizyon şu anda 5.799 TL‘ye satın alınabiliyor.

Geniş bir renk yelpazesi sunan televizyon, 4K çözünürlük desteğiyle Full HD’den daha yüksek görüntü kalitesi sunuyor. Televizyonda 4K kristal işlemcisi bulunuyor. Samsung 55TU8000 bu işlemci desteğiyle renk kalitesini artırıyor. İşlemci aynı zamanda rengi ayarlıyor, yüksek kontrast oranını optimize ediyor ve HDR görüntü sağlıyor.  Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özelliği, en karanlık sahnelerde üstün renk spektrumu sağlıyor. HDR aynı zamanda televizyonun parlaklığını artırmaya da imkan tanıyor. HDR10+’nın dinamik ton haritalandırması her sahne için renkleri ve kontrastı ayarlayarak görüntülerde en ince ayrıntıları bile yakalamaya yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 55TU8000 uzaktan kumandasıyla da dikkat çekiyor

Televizyonda bununla birlikte ambiyans modu özelliği de mevcut. Ambiyans modu sayesinde fotoğraflar televizyon ekranına yansıtılabiliyor ve televizyon dekora uyum sağlıyor. Samsung TU8000 Crystal UHD TV’nin parlak bir dokuya sahip Tek Uzaktan Kumandası ile uygulamaları ve TV uydu alıcısı kontrol edebiliyor. Kullanıcılar bu uzaktan kumanda sayesinde içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın