reklamı kapat

POPÜLER

2021 Suzuki Swift Hybrid

2021 Suzuki Swift Hybrid ailesi için takas kampanyası

Nisan ayı sonuna kadar geçerli kılınan 2021 Suzuki Swift Hybrid kampanyası, araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekebilir.

2021 Suzuki Swift Hybrid, devreye alınan kampanya koşulları ve kredili ödeme ayrıcalıklarıyla kullanıcılara sunuluyor. Nisan sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanya kapsamında Swift Hibrit alımlarında, avantajlı başlangıç fiyatı ve sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor. Otomatik vitesin standart olarak sunulduğu Swift Hibrit’in GL Techno donanım seviyeli versiyonu 208 bin 900 TL’den satışa sunulurken, GLX Premium versiyonu ise 221 bin 900 TL’lik fiyatıyla tercih edilebiliyor. Suzuki Swift Hibrit’ler döviz kuru farkından etkilenmeden hemen teslim edilmek üzere Suzuki Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

2020 Suzuki Swift Hibrit

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Suzuki Swift Hybrid hakkında öne çıkanlar

Benzinli muadillerine göre yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu vadeden Swift Hibrit, Vitara’da olduğu gibi zengin donanımlarıyla dikkat çekiyor. Ailenintüm donanım seviyelerinde standart sunulan sürüş asistanları ile Swift Hibrit, yüksek güvenlik ve teknoloji sunuyor. Öne çıkan sürüş asistanları çarpışma önleyici Fren Destek Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, direksiyona müdahale eden Şeritten Ayrılmayı Önleme Sistemi, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi ve Uzun Far Asistanı olarak sıralanıyor.