reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki

Ailenin tüm üyelerini içerisine alan Suzuki kampanyası

Temmuz ayındaki kampanya üyelerine dahil olan Suzuki, tüm ürün gamındaki modeller için meraklılarının ilgisini çekecek hamlelerle karşımıza çıkıyor.

Suzuki, otomobil ve SUV modelleri için hazırladığı en özel uygulamaları Temmuz ayında da otomobil severlere sunuyor. Bu kapsamda Vitara, Swift ve Jimny modelleri için 3 ay ertelemeli kredi imkânı, ay boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Vitara ve Swift modellerinde geçerli olan takas desteği uygulaması ise Temmuz ayında 5 bin TL tutarında sunuluyor. Üstelik marka, yeni ön satış stratejisi olan “Suzuki’m Yolda” uygulamasını meraklıları için Temmuz ayında da sürdürüyor. Uygulama kapsamında kullanıcılar, diledikleri Vitara ve Jimny modeline ön siparişle sahip olabiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki uygulaması da avantajlar arasında

“Suzuki’m Yolda” ön satış uygulamasıyla 2020 model yılına ait yeni bir Suzuki tercih edecek olan kullanıcılar, araçlarını teslim alana kadar takasa verecekleri otomobillerini kullanmaya devam ediyorlar. Ayrıca kullanıcılar dilediği takdirde otomobillerini istediği fiyattan satma şansına da sahip oluyorlar. Bu sayede takas avantajıyla Suzuki satın alanlar, yeni otomobillerini beklerken hem araçsız kalmıyor, hem de kendi otomobiline daha iyi fiyat veren müşteriyi bulmak için zaman kazanıyorlar.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf