reklamı kapat

POPÜLER

Vertu Ascent Ti Ferrari Limited Edition

 - Güncelleme: 05 Aralık 2008 00:16

Lüks iletişim sektörünün yaratıcısı, el yapımı ve lüks telefonların lider üreticisi Vertu, Ferrari’yle işbirliği içinde özel olarak tasarladığı ve yalnızca 2009 adet üretilen yeni Vertu Ascent Ti Ferrari Limited Edition telefonlarını satışa sundu. Vertu ve Ferrari arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle otomobillerin malzeme ve tasarımına ilişkin ipuçları Vertu Ascent Ti’de birleştirilmiş. Vertu’nun ‘V’ logosu ile telefonun ön ve arkasında görünen Ferrari Cavallino birbirini tamamlıyor.

ÖZEL FERRARİ TASARIMI
Vertu tarafından üretilen diğer Ferrari telefonlarında olduğu gibi, Ascent Ti Ferrari’de Ferrari otomobillerinin iç tasarımında kullanılan deri ve dikişler kullanılmış. Özel seride pil kapağı, özgün kapak ayrıntıları ve kenarları ise Ferrari otomobillerinde bulunan panjurları yansıtacak şekilde biçimlendirilmiş. Vertu Ascent Ti, safir kristal ekran ve Ascent Ti’a ayırt edici ismini veren yüksek ayarlı titanyumdan yapılan gövde de dâhil olmak üzere en kaliteli malzemelerden üretilmiş.

TÜRKİYE’DE DE SATILACAK
Türkiye’de sadece özel siparişle satılacak olan Ascent Ti Ferrari 3 yeni modeli; Ascent Ti Ferrari Nero siyah, Vertu Ascent Ti Ferrari Rosso parlak kırmızı ve Vertu Ascent Ti Ferrari Giallo ise parlak sarı renkleriyle göz kamaştırıyor. Vertu Ascent Ti Ferrari serisi 14.850 YTL ile 17.225 YTL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

* ‘Ti’, metaller arasında güç/ağırlık oranı en yüksek olan ve aşırı sıcaklıklara dayanabilme özelliğine sahip titanyum elementinin kimyasal simgesi olarak kullanılmaktadır.

İLGİLİ HABERLER